Laatste nieuws:
Trottinettepret bij de 38ste toeristische Trottinettentocht

Trottinettepret bij de 38ste toeristische Trottinettentocht

Reeds meer dan 35 jaar was dit een succesrijke en ludieke gebeurtenis en die traditie willen wij uiteraard zeker verder zetten tot een jaarlijks wederkerende in het oog springende, sportieve activiteit.

Praktische info

We komen op zondag 8 juni bijeen in de ‘Mastenhoeve’, Kapelsestraat 254, Kapellen, om 06:00 uur. Omstreeks 06:30 uur vertrek met de autobus naar Peizegem-Merchtem. Aldaar start onze tocht dit jaar om 08:00 uur. We rijden via Steenhuffel-Londerzeel, Lippelo, Puurs, Eikevliet, Hingene, Temse, Rupelmonde, Bazel, Kruibeke, Burcht, Linkeroever, Antwerpen, Ekeren en Hoevenen. Onze aankomst is terug voorzien omstreeks 18:00 uur in de Mastenhoeve, Kapelsestraat 254 te Kapellen. Een tocht van meer dan 80 km.

Met of zonder motor

De deelnemers rijden met een trottinet (zonder motor) van de organisatie of eigen trottinet. Uiteraard zijn er de nodige stops voorzien met het nodige eten en drank om deze tocht af te maken. Bij aankomst wordt er een warme maaltijd aangeboden en kunnen de deelnemers zich verfrissen met een aangename douche.

Brede steun

Het hele gebeuren wordt gesteund door plaatselijke handelaars, het gemeentebestuur van Kapellen en diverse sponsors van in en rond de gemeente. Voor deze prestatie schenkt het gemeentebestuur van Kapellen dan ook een groepsfoto aan elke deelnemer die de tocht uitrijdt.

Inschrijvingen kunnen vanaf heden gebeuren op www.trottinettepret.be.

KV

Facebook6
Twitter
Follow Me
Tweet