Straatfeesten Kalmthout 2025 op 6, 7 en 8 juni

Straatfeesten Kalmthout 2025 op 6, 7 en 8 juni

Heel Kalmthout zit op hete kolen, want het is weer bijna tijd voor de Straatfeesten. Het gratis festival in hartje Kalmthout trekt jaarlijks duizenden bezoekers.


Ook dit jaar betreden weer heel wat nationale, internationale én lokale artiesten een van de drie podia in omgeving Kerkeneind. Het hele Pinksterweekend blijven het Kerkeneind en de omliggende straten afgesloten voor doorgaand verkeer.

Opgelet: vanaf dinsdag 3 juni start de opbouw van de Straatfeesten en is het Kerkeneind al afgesloten voor gemotoriseerd verkeer. Voetgangers en fietsers kunnen er wel passeren.

Aangepaste dienstverlening LDC De Groten Uitleg tijdens Straatfeesten

Lokaal dienstencentrum De Groten Uitleg is uitzonderlijk gesloten op vrijdag 6 juni. Het dienstencentrum is die hele week fysiek moeilijk bereikbaar door de opbouw van het evenement. Hou er rekening mee en we hopen op je begrip.

Meer info kan je vinden via www.straatfeesten.com.

Bron: Gemeente Kalmthout
Foto: PixaBay

Facebook5
Twitter
Follow Me
Tweet