Al van kindsbeen af was Emilie Leysen, gediplomeerd zangeres en muziekdocente, in de ban van Aretha Franklin (†2018), de grote gospel- en soulvrouw, die met haar expressieve stem, haar energie en muzikale virtuositeit als geen ander de soul belichaamde.
Gigantisch repertoire
Samen met jazz-zangeressen Dunja Mees en Sarah Devos snuisterde ze door het gigantische repertoire van de soulgodin en ze vielen van verbazing in verbazing. Zoveel energie, zoveel goeie, vaak eigen songs en wat een arrangementen! Als dan ook nog een handvol enthousiaste topmuzikanten staat te springen om mee te spelen, is er geen houden meer aan: FRANKLIN. is een feit!
Gospel, blues en soul
Knallers als ‘Think’, ‘Chain of Fools’, ‘Natural Woman’, ‘Say a Little Prayer’, ‘Never loved a Man’, maar evengoed meer verborgen parels en werk van Aretha zelf krijgen een beurt. Het resultaat: een show vol gospel, blues en soul.
Unieke belevenis
FRANKLIN. is geen alledaagse coverband. De persoonlijke arrangementen, uitgekiende meerstemmigheid en eigen interpretaties van de afwisselende frontvrouwen maken van dit gebeuren een unieke belevenis. Openhartig, vurig en ‘groovy as heaven’ staat FRANKLIN gretig klaar om Aretha’s ongebreidelde magie naar ’t Kerkske te brengen.
Zang: Emilie Leysen, Dunja Mees & Sarah Devos
Muzikanten: Luc Canters (gitaar) & Niels Verheest (toetsen)
Praktisch
Wanneer: vrijdag 30 mei om 20:20 – deuren open 20:00
Waar: ‘t Kerkske, Kapelsestraat 182, 2950 Kapellen, ruime parking aanwezig
Inkom: tickets: €21.-, voorverkoop (tot 24 uur vooraf): €18.-
Publiek kan voor info en tickets terecht op www.kasattenhoven.be
MM