Laatste nieuws:
Yong Yello op vrijdag 31 oktober in Eskapade
© Kemizz

Yong Yello op vrijdag 31 oktober in Eskapade

Op de vooravond van zijn uitverkochte concerten in o.a. de AB en De Roma, houdt Yong Yello een warm-up show in Eskapade (Kapelsestraat 233). En goed nieuws: daar zijn wél nog tickets voor!

Hiphopcollectief Eigen Makelij

Yello Staelens, beter bekend als Yong Yello, was in een vorig leven lid van het hiphopcollectief Eigen Makelij, waarin hij samenwerkte met onder anderen Tourist LeMC. Later groeide hij uit tot de vaste producer van Glints en ondertussen kennen je hem ook als de nieuwe kroonprins van het Antwerpse lied.

Grote hits

Uit zijn debuutalbum Marcel & Het Magnetisme Van De Goot (2021) kwamen meteen enkele grote hits. Dat bevestigde Yello met uitverkochte zalen en festivalshows op de weides van de Lokerse Feesten, Pukkelpop en Rock Werchter.

Voorproefje

In maart ’25 stelde Yong Yello met ‘Ik moet dringend op vakantie’ de eerste single van zijn nieuwe plaat voor, die dit najaar uitkomt. Een voorproefje krijg je in Eskapade (Kapelsestraat 233) op vrijdag 31 oktober om 20:30. Tickets kosten €30,- en kan je bestellen via www.cckapellen.be.

Bron: Lokaal bestuur Kapellen
Foto: ©Kemizz

13,6k volgers