Laatste nieuws:
Vlaams Belang toont op Valentijn hart voor onze mensen in Essen

Vlaams Belang toont op Valentijn hart voor onze mensen in Essen

Tijdens de Valentijnsperiode organiseert het Vlaams Belang in Essen een actie onder de noemer ‘Een hart voor onze mensen’. Leden van de lokale afdeling delen pamfletten en snoepjes uit om hun boodschap kracht bij te zetten. “Het Vlaams Belang kiest resoluut voor de Vlaming die werkt, bijdraagt en verantwoordelijkheid opneemt”, zegt voorzitter Van Dyck. “Valentijn draait voor ons niet om loze symboliek, maar om echte zorg voor onze mensen.”

Verkeerde politieke keuzes

Met deze Valentijnsactie wil het Vlaams Belang aanklagen dat het leven voor de gewone Vlaming steeds moeilijker wordt. Stijgende accijnzen op energie en brandstof, hogere dagelijkse kosten en een beleid dat werken steeds minder doet lonen, zetten alsmaar meer gezinnen onder druk. “Zelfs wie elke dag zijn best doet, komt vandaag steeds moeilijker rond. Dat is geen toeval, maar het gevolg van verkeerde politieke keuzes”, aldus Van Dyck.

“Enkel het Vlaams Belang wil onze mensen op de eerste plaats zetten”

Tegelijk hekelt de partij dat er wél miljarden blijven vloeien naar het falende migratie- en asielbeleid. “Terwijl onze mensen moeten inleveren, verdwijnt 1,1 miljard euro in de asielfactuur en gaat nog eens 2 miljard euro verloren, doordat de sociale zekerheid niet wordt afgeschermd. De limiet is bereikt”, benadrukt Van Dyck. Volgens het Vlaams Belang is het hoog tijd dat de prioriteiten eindelijk juist worden gelegd.

Alternatieven

Met “Een hart voor onze mensen” wil het Vlaams Belang ook duidelijk maken dat er wél alternatieven zijn. “Sociale woningen eerst voor onze mensen, een einde maken aan de asielchaos, sociale zekerheid enkel voor wie hier bijdraagt, gedaan met de Vlaamse geldtransfers naar Brussel en Wallonië en wie werkt netto meer laten overhouden. Dát zijn de keuzes van het Vlaams Belang, vertrekkend vanuit zorg en rechtvaardigheid”, besluit Van Dyck. “En dat niet alleen op Valentijn, maar élke dag opnieuw. Enkel het Vlaams Belang zet onze mensen op de eerste plaats.”

KVD

Foto: Pixabay

30 interacties