Wie zin heeft in een stoere dosis romantiek, vindt vast z’n gading op het Valentijnsevenement ‘Liefde is…’dat voor de tweede maal georaniseerd wordt bij Intter te Wuustwezel.
De moeite waard
Op zaterdag 11 en zondag 12 februari, telkens van 10 tot 17u, vind je niet alleen mooie, lekkere, duurzame, originele en lokale producten om cadeau te doen, maar tevens een aantal belevingen voor hem en haar die de moeite waard zijn. Wat dacht je van een boudoir fotoshoot door fotograaf Ron P Gilman (Boudoir Experience)? Of denken jullie er al langer aan om samen een liefdestattoo te nemen (Spitfire tattoo)? Wij hebben de experten in huis. Er is een barbier die je vooraf kan boeken en er zijn weekendjes weg van Bush box. Als kers op de taart kan je voor zaterdag, zondag of dinsdag op Valentijn zelf, een sharing menu bestellen voor twee personen verzorgd door Toon van Gastoonomie. Om de beleving helemaal af te maken, bevat het pakket nog wat extra’s.
Intter organiseerde reeds verschillende evenementen in de loods van de voormalige Isomo te Wuustwezel en wordt stilaan een vaste waarde in de streek.
Wanneer?
Zaterdag 11 en zondag 12 februari van 10 tot 17u
Waar?
Atelier Intter, Kalmthoutsesteenweg, Nijverheidsstraat te 2920 Wuustwezel
Contact?
www.intter.be – Itte Theeuws 0497 41 79 48 – Kathleen Stevens 0486 20 00 46
Lokale deelnemers?
– Gastoonomie (afhaalmaaltijd)
– Zenergie (barbier en verzorgingsproducten voor hem en haar)
– Boudoir Experience (fotograaf)
– Bush Box (tiny house in de natuur)
– Koesterkaartjes (wenskaarten en teksten op maat)
– Clover Gin (lokale gin)
– Majee Versmissen (keramiek)
– Spitfire (tattoo artist)
– Intter (interieur en verlichten uit gerecupereerd materiaal)
– Blomista (juwelen)
– K-rien (handtassen)
– Ilse’s klein gelukske (chocolade en snoep)
– Aquarelleke (schilderijen met aqaurel verf)
– Houtgravure (gegraveerde houten wenskaarten)
– Arvid crafts (bierstachels, armbanden voor mannen
– Bolder (lokaal gebrouwen bier)
– Romberama (wijn, thee, amaryllis uit Loenhout)