Spoornetbeheerder Infrabel werkt vanaf 11 februari tot en met 12 maart aan de bovenleiding tussen Antwerpen-Noorderdokken en Sint-Mariaburg. Tijdens die weekends, met uitzondering van 4-5 maart, is er een aangepaste dienstverlening. Er zullen vervangbussen rijden.
Vervangbussen
-Er rijden geen treinen op het hele traject in de weekends van 11-12 en 18-19 februari. Dan is er een vervangbus voor het traject Essen-Antwerpen.
-In het weekend van 25-26 februari rijden de treinen tussen Essen-Kapellen en Antwerpen-Noorderdokken – Antwerpen-Centraal. Er zal een vervangbus zijn tussen Kapellen en Antwerpen-Noorderdokken.
-Tijdens het weekend van 11-12 maart rijden er geen treinen tussen Antwerpen-Centraal en Heide, wel tussen Essen en Heide. Er rijden vervangbussen tussen Antwerpen-Centraal en Heide.
Check steeds de routeplanner van NMBS voor je vertrekt! Door de werken kunnen de vertrektijden soms wijzigen.
Bron: gemeente Essen
Foto: Noordernieuws.be