Laatste nieuws:
Offerblokdief gevat door politie

Offerblokdief gevat door politie

Begin augustus deed de Kerkfabriek van Kalmthout aangifte bij de politiediensten dat het overblok in de kerk van Kalmthout Centrum al verschillende keren werd opengebroken en het geld werd gestolen.

Uit de aangifte bleek dat woensdag de favoriete dag van de inbreker was om de feiten te plegen. Daarop hebben mensen van de Politiezone Grens vorige woensdag discreet toezicht gehouden aan de kerk en een persoon op heterdaad kunnen betrappen.

De verdachte betreft een 42-jarige man die bij de politiediensten gekend is voor verschillende andere feiten. De verdachte had ook nog een gestolen iPad bij van een eerdere inbraak die dag in een school. Ook werden er verdovende middelen aangetroffen. De verdachte werd overgedragen aan het parket van Antwerpen. Deze heeft de verdachte voorgeleid bij de onderzoeksrechter die de veertiger liet opsluiten in de gevangenis.

Bron: PZ Grens
Foto: © Google Street View

Facebook101
Twitter
Follow Me
Tweet
Nelen R - Timmerwerken - Dakwerken