ELZ Noorderkempen start met vaccineren bij lokale apotheken

ELZ Noorderkempen start met vaccineren bij lokale apotheken

Bijna 300.000 inwoners van Essen, Kapellen, Brasschaat, Wuustwezel en Kalmthout kwamen het voorbije jaar in het Vaccinatiecentrum van de Eerstelijnszone Noorderkempen in Brasschaat (Militair Vliegveld) langs voor een Covid-vaccin. De werking van het centrum werd op 9 april ‘on hold’ gezet. De loods is ondertussen volledig ontruimd, maar blijft evenwel beschikbaar voor ELZ Noorderkempen tot het einde van het jaar. Indien nodig, is het centrum binnen de twee weken terug operationeel.

De algemene vaccinatiecampagne mag dan wel op een laag pitje staan, toch zijn er inwoners uit de regio die graag nog een prik willen. Daarom blijft het vaccinatiecentrum operationeel ‘in waakfase’. ELZ Noorderkempen biedt de volgende weken vaccinatiemomenten aan op zes verschillende ‘hotspots’ bij lokale apothekers.

Er zijn prikmomenten gepland bij volgende apotheken:

    Apotheek Olyslager (Bredabaan 1013, Brasschaat)

    6 mei, 20 mei en 3 juni van 16.00 – 19.00 u.

    Apotheek Verpraet (Heidestatiestraat 23, Kalmthout)

    9 mei, 19 mei en 23 mei van 09.30 – 12.30 u.

    Multipharma (Stationsstraat 130, Essen)

    10 mei en 31 mei van 12.00 – 16.00 u.

De kalender wordt regelmatig aangevuld en is te bekijken via https://vaccinatienoord.be.

Wie geen uitnodiging heeft ontvangen en toch gevaccineerd wil worden op basis van een vervallen uitnodiging, kan op weekdagen tussen 9.00 en 12.00 uur telefonisch terecht op het nummer 0478 71 35 32 of via het contactformulier op de website via deze link.

Bron: MLH
Foto: © Marc Gorremans

Facebook41
Twitter
Follow Me
Tweet