Laatste nieuws:
Beloning actie Mooimakers

Beloning actie Mooimakers

Drie Kapelse scholen werden op donderdag 25 september beloond voor hun deelname aan de actie ‘Operatie proper’ van Mooimakers.

.

Beloning actie Mooimakers 2

Goed omgaan met afval

De leerkrachten en leerlingen van lagere school en kleuterschool De Platanen en kleuterschool Zilverenhoek bewezen dat ze goed omgaan met afval. Dat doen ze door afval te voorkomen en te sorteren en zelfs door in de buurt van hun school het zwerfvuil op te ruimen.

Beloning actie Mooimakers 4

Beloning

Voor al hun inspanningen werden ze beloond met een cheque van Mooimakers, die ze kregen uit de handen van schepenen Pieter Buysse en Tom Namurois.

Beloning actie Mooimakers 5

Opnieuw van start

‘Operatie proper’ gaat trouwens opnieuw van start (schooljaar 2025-2026). Scholen of verenigingen die mee het zwerfvuil willen aanpakken, kunnen nog tot en met 31 okober hun actieplan indienen via www.mooimakers.be. Je krijgt er niet alleen een propere leefomgeving voor terug, maar ook een mooie beloning.

Beloning actie Mooimakers 5

Bron en foto’s: Lokaal bestuur Kapellen

34 interacties